Мегафон ручний акумуляторний SD-3S

530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3263
+380 (93) 710-24-68
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний мегафон (гучномовець) із живленням від акумулятора. Компактний пристрій, призначений для посилення голосу на відкритому просторі або у великих приміщеннях. Мегафон має класичну рупорну форму білого кольору з червоним обідком. Ручка складана, що робить його зручним для транспортування Виготовлений з легкого та ударостійкого пластику. Має режими: гучномовця, функцію сирени/сигналу тривоги та можливість запису/відтворення коротких повідомлень. Комплектація: мегафон, літій-іонний акумулятор, що забезпечує автономну роботу без необхідності постійно купувати змінні батарейки, USB-кабель для заряджання акумулятора, мережевий адаптер (вилка) для заряджання пристрою від розетки 220В. Сфери застосування: мітинги, спортивні змагання, екскурсії, привернення уваги покупців на ринках або біля магазинів, оповіщення людей під час надзвичайних ситуацій або евакуації. Також можна використовувати для організації ігор або таборів. Завдяки наявності акумулятора та USB-зарядки, пристрій є економічним і сучасним, оскільки його можна зарядити навіть від павербанка.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Матеріал корпусу пластик
-
Номінальна потужність, Вт 10
-
Максимальна потужність, Вт 15
-
Дальність дії, м до 400
-
Час автономної роботи з акумулятором, год 8-10
-
Час запису, с до 130
-
Довжина рупору, см 21
-
Діаметр рупору, см 12.5
-
Вага, кг 0.43
-
Тип упаковки картонна коробка
Режими роботи:
- режими сигналу сирени,
- Режим USB (можна вставити флешку)
- Режим AUX
- Режим Bluetooth
- разговор,
- записування і відтворення ( запис понад 120 секунд)
- режим мелодії,
- регулювання гучності.
Комплектація:
- Мегафон 15W.
- Знімний акумулятор із зарядним пристроєм
- Інструкція (англ. мова).
- Ремінь для носіння на плечі.
- Картонне паковання.
Ціна додаткових акумуляторів 150 грн
-
Наші телефони (096) 707-86-52, (050) 711-80-65, (093) 710-24-68
Докладніше: https://makros.in.ua/p565814555-megafon-rec-rupor.html
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Тип | Ручний |
| Тип встановлення | На відкритому повітрі, У приміщенні, Навісний |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Номінальна вихідна потужність | 10 Вт |
| Максимальна вихідна потужність | 15 Вт |
| Додаткові | |
| Можливість запису | 240 сек |
| Можливість відтворення | 240 сек |
| Наявність MP3 плеєра | Так |
| Наявність радіоприймача | Ні |
| Наявність регулятора гучності | Так |
| Наявність ремінця | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор, Батарейки одноразові, Батарейки акумуляторного типу, Мережа 12В |
| Напруга | 3.7 В |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Діаметр | 125 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 0.43 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 530 ₴



