Мегафон рупор гучномовець SD-18S-UTB

1 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3263
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Рупор (мегафон) із виносним мікрофоном, призначений для посилення голосу на відкритому просторі або у великих приміщеннях. Корпус виконаний із міцного пластику. Основна частина білого кольору, а задня частина (де розташована панель керування) — червона для кращої видимості. Пристрій комплектується окремим виносним мікрофоном на крученому дроті. Це дозволяє тримати рупор на плечі або на штативі, говорячи безпосередньо в мікрофон у руці. У комплекті є чорний плечовий ремінь для зручного перенесення під час тривалого використання. Мегафон має наступні функції: посилення голосу, можливість записати коротке повідомлення і циклічно його відтворювати. Мегафон живиться від від двох змінних літій-іонних акумуляторів 18650 ємністю 1200 mAh
Час роботи від акумулятора більше 10 годин!!!
Технічні характеристики рупора 50W:
- - Рупорна акустична система 50 Вт Макс.
- - Кнопкове керування мегафоном.
- - Дальність звучання: до 1500 метрів.
- - Живлення: знімний акумулятор заряджання від USB-входу (до комплекту входить). або батарейки R 20 4 шт.
- - Матеріал: міцний ABS пластик.
- - Функція Блютуз. можна з'єднати з телефоном.
Режими роботи:
- режими сигналу сирени,
- Режим USB (можна вставити флешку)
- Режим AUX
- Режим Bluetooth
- разговор,
- записування і відтворення ( запис понад 120 секунд)
- режим мелодії,
- регулювання гучності.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Матеріал корпусу пластик
-
Номінальна потужність, Вт 50
-
Дальність дії, м до 1000
-
Час автономної роботи з акумулятором, год 10
-
Час запису, с до 260
-
Довжина рупору, см 32
-
Діаметр рупору, см 18
-
Вага, кг 0.9
-
Тип упаковки картонна коробка
Розміри:
- Довжина — 300 мм
- Діаметрal — 200 мм
- Вага: 900 г
- Колір: білий із червоним.
Комплектація:
- Мегафон 50W.
- Знімний акумулятор із зарядним пристроєм
- Інструкція (англ. мова).
- Ремінь для носіння на плечі.
- Картонне паковання.
Ціна додаткових акумуляторів 2шт 350 грн
-
Наші телефони (096) 707-86-52, (050) 711-80-65, (093) 710-24-68
Докладніше: https://makros.in.ua/p565814555-megafon-rec-rupor.html
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Тип | Ручний |
| Тип встановлення | На відкритому повітрі, У приміщенні, Навісний |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Номінальна вихідна потужність | 50 Вт |
| Максимальна вихідна потужність | 55 Вт |
| Додаткові | |
| Можливість запису | 240 сек |
| Можливість відтворення | 240 сек |
| Наявність MP3 плеєра | Так |
| Наявність радіоприймача | Ні |
| Наявність регулятора гучності | Так |
| Наявність ремінця | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор, Батарейки одноразові, Батарейки акумуляторного типу, Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Діаметр | 200 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 300 ₴








