Портативний авто телевізор USB FM 901G

2 370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001161
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Портативний телевізор із 9-дюймовим екраном, з FM приймачем і відтворенням avi, mp3 і jpg з карт пам'яті та USB-носіїв. Вбудований акумулятор!
Діагональ: 9,8 дюйма
Розміри видимої частини екрана: 175х100 мм
Роздільна здатність: 640х480 (аналогічно моделях Sony, Panasonic)
Співвідношення сторін: 16:9
Яскравість (світлодіодна підсвітка): 300 кд/кв.м
Контрастність: 300:1
Глибина кольору: 24 біти
Кути огляду: 120 (вертикальний), 170 (горизонтальний)
Діапазон Прийманих частот: 48,25-863,25 МГц (усі російські телевізійні канали)
Стандарти кольорового телевізійного мовлення: PAL, SECAM (B/G, L, D/K), NTSC
Тип антени: зовнішня в комплекті
Роз'єм для приєднання зовнішньої антени: антенне гніздо (IEC 169-2)
Можливість кріплення в автомобілі: є
підтримка форматів файлів avi, mp3, wma, jpeg та інших файлів
Підтримка: карт пам'яті SD/MMC/MS
Підтримка USB: є
Мультиформатний кардридер: карти пам'яті SD/MS/MMC (файлові системи FAT16, FAT32)
Універсальний порт USB версій 1.0/1.1/2.0: карти пам'яті SD/MS/MMC (файлові системи FAT16, FAT32)
Відео-ЦАП: 12 бітів/108 МГц
Декодування відео (кодеки): MPEG-1, MPEG-2, кодеки стандарту MPEG-4: XviD (любиті версії)/DivX (версий 4.0 і вище)
Аудіо-ЦАП: 24 біти/192 кГц
Декодування аудіо (формати та кодеки): PCM, WMA, MP3
Голоси зображень: Jpeg/jpg
Комплектація:
- Портативний телевізор
- Універсальне кріплення на стіл, стіну, стелю
- Зовнішній імпульсний БЖ (AC 100-240 V — DC 12 V 1,2 A)
- Адаптер живлення від автомобільного прикурювача
- Інфрачервоний пульт дистанційного керування (ПДК)
- Зовнішня антена
- Гарнітура
- Композитний аудіовідеокабель
- Інструкція з експлуатації
Наші телефони (096) 707-86-52, (050) 711-80-65-viber, (093) 710-24-68
Докладніше: https://makros.in.ua/g25823441-led-televizory?sort=price
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| USB-інтерфейс | Так |
| MP3 плеєр | Є |
| FM-радіо | Так |
| TV-тюнер | Є |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Меню російською | Так |
| Вага | 1 кг |
| Автономне живлення | Є |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Акумулятор, 12 вольт, Мережа 220 В |
- Ціна: 2 370 ₴






