Стереопідсилювач UKC SN-808AC

910 ₴
- В наявності
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Стереопідсилювач UKC SN-808AC — інтегральний підсилювач із вбудованим медіаплеєром, FM тюнером, з підтримкою USB флешок і карт пам'яті SD, Karaoke. UKC SN-808AC — недорогий стереопідсилювач, невеликих розмірів 165*130*55 мм, працює от сети 220V або від адаптера 12V 1A, у комплекті є пульт ДК. Підсилювач забезпечує вихідну потужність за 30 Вт на кожен із каналів, за рівномірної частотної характеристики в діапазоні 20 Гц — 20 000 Гц.
На передній панелі інтегрального стереофонічного підсилювача UKC SN-808AC розташовані регулятори гучності (крутилка та кнопковий), регулятори тембру низьких і високих частот, віконце IR датчика (для ДК) і кнопка увімкнення. Також на передній панелі розташовані кнопки керування медіаплеєром — режим, листування треків, гучність +-, кнопки FM тюнера та 2 входи — USB і Cardreader, регулятор гучності мікрофона, і 2 мікрофонних входи з функцією караоке. Є світлодіодний дисплей.
Підсилювач відтворює музичні файли MP3 і Wave з USB, SD карт пам'яті та від зовнішнього джерела (телефони. планшети, DVD програвачі тощо), радіо FM 87.5-108 МГц. Також в UKC SN-808AC вбудований Karaoke модуль, підсилювач має два входи для мікрофона, окреме регулювання гучності
Підсилювач для своїх розмірів важкий, зроблений добротно, корпус — метал, ніде нема чого не хитається, регулятори гучності та тембрів ходять плавно, не люфтять, кнопки натискаються м'яко.
Звук UKC SN-308AC видає для підсилювача цієї цінової категорії досить непоганої, Басів вистачає, середина та верху відтворюється добре, деталізація нормальна. Загалом апарат досить музичний.
Технічні характеристики
| Тип | Інтегровальний стереопідсилювач |
| Кількість каналів | 2 |
| Блок живлення | вбудований |
| Схемотехніка | напівпровідниковий |
| Karaoke | є |
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Входи | 2 audio input 2*RCA |
| Роз'єми для акустики | пружинні клеми |
| Живлення | 220V, 12V 1A |
| Параметри | |
| Вихідна потужність | 30 Вт (8 Ом, 20 Гц - 20 кГц) |
| Максимальна потужність | 50 Вт (4 Ом, 1 кГц, 0.7% КГІ) |
| Опір навантаження | 4 - 8 ОМ |
| Частота | 10 Гц - 20 кГц |
| Коефіцієнт гармонік | <0.02% (20Гц-20кГц) |
| Співвідношення сигнал/шум | >92 dB |
| Тривала вихідна потужність | 2*20 Вт (8 Ом) |
| Регулятор тембра ВЧ | 15dB (при 10 кГц) |
| Регулятор тембра НЧ | 15dB (при 100 Гц) |
| Особливості | |
| Підтримувані формати | MP3, Wave |
| Підтримка USB | флешнакопичувач, SD/MMC карт до 16 Гб |
| Радіо | FM 87.5-108 МГц |
| Фізичні параметри | |
| Маса, кг | 1.5 кг |
| Габарити, мм | 165*130*55 мм |
| Додатково | |
| Комплектація | UKC OK-809 Karaoke, пульт ДК |
| Основні | |
|---|---|
| Пікова потужність | 50 Вт/канал |
| Кількість каналів | 2 |
| Входи | USB |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Підсилювач, ресивер |
| Особливості | Бездротовий пульт ДУ, USB-роз'єм, FM-приймач |
- Ціна: 910 ₴


