Підсилювач звуку UKC AK-298BT

1 620 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1848
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Підсилювач потужності звуку для пасивної акустики AK-298BT Bluetooth КАРАОКЕ
Підсилювач звуку UKC AK-298BT — інтегральний стереопідсилювач із виходами на 5 колонок, з Bluetooth, USB, FM приймачем і з Караоке. Підсилювач має виходи на 2 фронтальні колонки, 2 тилові та на 1 центральну. Відтворює звук через Bluetooth, з USB-накопичувачів, з SD-карт і з зовнішніх джерел (телефон, комп'ютер, телевізор). Вихідна потужність — 200 Вт на канал за 4-х змінного навантаження під час під'єднання на 2 канали або 40 Вт у разі під'єднання 5 каналів. Працює підсилювач від мережі 220V, є пульт ДК.
Корпус підсилювача для колонок UKC AK-298BT і фронтальна панель зроблені з глянсового металу. У лівій частині лицьової панелі містяться кнопка вмикання, регулятор гучності мікрофонів «Mic Vol» і 2 мікрофонних входи jack 6.3 мм. . Справа — роз'єми для програвання з USB накопичувачів і SD карт пам'яті та світлодіодний дисплей. У центрі — перемикач входів із флешки, блютуза на лінійні (задні) входи «Input», регулятор гучності звуку «Master vol», регулятори тембрів НЧ і ВЧ «Bass» і «Treble», регулятор балансу «Bal» і кнопка тонкомпенсації «Loud» — під час увімкнення посилює низькі та високі частоти за малої гучності, додає глибину баса., робить звучання «живішим».
На задній панелі підсилювача звуку для колонок UKC AK-298BT розміщені 2 аналогові входи «Input» й один вихід із підсилювача «Output», роз'єми 2*RCA. Для приєднання акустики фронтальних каналів передбачені гвинтові затискачі, для тилових і центрального каналів — пружинні клеми. Також ззаду розміщений роз'єм для знімної антени (є в комплекті) і вбудований мережевий кабель 220V.
Підсилювач UKC AK-298BT — стереофонічний. На тилові канали надсилається той самий сигнал, що й на фронтальні, без оброблення, на центральний канал надсилається правий канал, рівні сигналів вдвічі менші, ніж на фронтальних. Підсилювач може відтворюватися від зовнішніх аналогових джерел, з USB накопичувачів (флешки, жорсткі диски) з карт пам'яті SD, через Bluetooth, є радіо FM 87.5-108 МГц. Звук із мікрофона накладається на звук із будь-якого джерела, який у цей час відтворюється. Працює в класі AB.
Підсилювач УКС-298 зроблений міцно, корпус — метал, ніде нічого не хитається, регулятори гучності та тембрів ходять плавно, не люфтять. Живиться підсилювач потужності звуку UKC AK-298BT від потужного тороїдального трансформатора, підсилювач потужності зроблений на транзисторах.
Короткі характеристики
| Потужність | 200 Вт (2 канали) |
| Кількість каналів | 5 |
| Живлення | 220V |
| Опір | 4-16 Ом |
| Частота | 30-20000 Гц |
| Bluetooth | 5,0 |
| Радіо | FM 87.5-108 МГц |
| Розміри | 340*220*55 мм |
| Вага | 2,6 кг |
| Особливості | |
|---|---|
| Підтримувані формати | MP3, Wave |
| Bluetooth | 4,0 |
| Еквалайзер | 4-колірний графічний |
| Підтримка USB | флешнакопичувач, SD/MMC карт до 16 Гб |
| Радіо | FM 87.5-108 МГц |
| Фізичні параметри | |
| Маса, кг | 2.4 кг |
| Габарити, мм | 290*240*100 мм |
| Додатково | |
| Комплектація | UKC AV-326BT, пульт ДК |
| Гарантія | 6 місяців |
До комплекту входить:
- - Підсилювач звуку UKC AK-298BT
- - Пульт дистанційного керування
- - Инструкція на англ. мові
- - Паковання
- - Гарантія
Наші телефони
050-711-80-65, 096-707-86-52 viber, 093-710-24-68
Докладніше: https:///makros.in.ua/g18377692-usilitel-miksherom
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Схемотехніка | Напівпровідниковий |
| Кількість каналів | 5 |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Пікова потужність | 150 Вт/канал |
| Кількість стереовходів RCA | 2 |
| Регулювання | Регулювання НЧ, Регулювання ВЧ, Регулювання балансу, Регулювання вхідної чутливості |
| Особливості | Дисплей, Підключення додаткової АС |
| Входи | USB |
| Виходи | На сабвуфер |
| Управління | Пульт ДУ |
| Стан | Новий |
| Потужність | 300 |
| Максимальна потужність | 300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Акустична система |
- Ціна: 1 620 ₴




