Акумуляторна інтелектуальна зарядка 12 V 6A Intellegent Pulse Repair Charger

750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3299
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Акумуляторна зарядка з функцією захисту та відновлення батареї.
Правильний заряд, гарантія тривалої роботи акумулятора.
Функції:
- Автоматичне визначення ємності батареї,
- Заряд або ремонт із наступним зарядом.
- Автоматичне визначення необхідної напруги та струму заряду.
- Захист від перезарядження та переповнення
- Напруга заряджання: від 12 вольтів
- Максимальний струм 8 А.
Цей пристрій є автоматичним пристроєм із трьома фазами заряду.
Автоматичний заряд захищає акумулятор від перезаряджання. Отже, ви можете залишити зарядний пристрій, під'єднаний до акумулятора до нескінченності.
3 зарядні пристрої підходять для більшості різновидів акумуляторів, включно з кальцій, гіль та AGM, мокрими батареями. Вони можуть також допомогти відновити дренажні та сульфовані батареї.
• Типи батарей: більшість типів олив'яно-кислотних батарей, включно з кальційами, гель, AGM, Wet, EFB тощо.
• Технологія перемикання: є
• Захист від полярності: Так
• Короткий захист на виході: є
• Захист від акумулятора: Так.
• Захист від перенапруги.
• Захист від перегрівання.
• Вентилятор охолодження. вентилятор
• Вхідна напруга: 100-240 В змінному струмі, 50-60 Гц
• Номінальна потужність: 12 В, 6 а
• Мінімальна пускова напруга: 2,0 в
• Діапазон заряду акумулятора: 12 В: 6Ah-150Ah 24 в: 6AH-100AH
• Термозахист: 65'C +/-5'C
• Сумісні стандарти: CB, CE, IEC60335, EN61000, EN55014
• Розміри (дихів): 170×98×58 мм
• Вага: 560
• 3 етапи автоматичного заряджання:
• Мікропроцесорне керування (ЦБ).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 6 А |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Наявність вольтметра | True |
| Напруга мережі живлення | 220 В |
| Додаткові функції | Захист від переполюсування, Захист від перезарядження, Автоматичне вимкнення, Захист від перевантаження, Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання |
- Ціна: 750 ₴



