Складаний стіл Naturehike Star Jane T01 CNK2550JJ018, 119х60 см, вуглецева сталь, чорний

2 920 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6977465865120
+380 (93) 710-24-68
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові функції | нековзкі накладки на ніжках |
| Матеріал | високовуглецева сталь, PP |
| Розмір | 119 х 60 х 44.5 см |
| Розмір в складеному стані | 25 х 20 х 77 см |
| Тип | Столи |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |
- Ціна: 2 920 ₴










