Активна акустична система LAB15A-MP3-BLT-EQ-BIAMP
14 000 ₴
- В наявності
+380 (93) 710-24-68
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.В наявностіАктивна акустична система LAB15A-MP3-BLT-EQ-BIAMP
14 000 ₴
+380 (93) 710-24-68
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Активні акустичні системи — відрізняється від пасивних головним чином тим, що мають спеціально розроблений і впроваджений у систему посилений блок. Він слугує для того, щоб сигнал, що йде від програвача, міг бути адаптований до використовуваних динаміків.
Активна працює від живлення мережі, пасивна - ні. Пасивна акустика працює тільки з аналоговим сигналом, активна — здатна обробляти аналоговий і цифровий сигнал (є вбудований ЦАП). Активна акустика має вбудований підсилювач, пасивною для роботи потрібен зовнішній підсилювач.
Така система являє собою вже зібраний і готовий до використання варіант, і для запуску необхідне тільки джерело сигналу, що надходить на обладнання. Зовнішні підсилювачі для цих моделей не потрібні.
Технічні характеристики:
- Виробництво —waveА
- Активна акустична система нового покоління
- Корпус-багатошаровий міцний ABS
- . Сучасний ергономічний дизайн
- Дає змогу використовувати систему як фронтальне топ або монітор.
- Підсилювач BI-AMP — 2-канальний підсилювач
- Окремі канали посилення НЧ і ВЧ динаміка, цифровий кросовер НЧ підсилювач-досконалений класичний підсилювач із використанням SMD технологій АВ клас, тороїдальний блок живлення потужність 450 Вт
- ВЧ-підсилювач-D клас потужність 80 Вт
- Входи: 1Mic,1Line Виходи: лінійний канон і джек6,3
- Еквалайзер: 5-смуг
- Плеєр Вбудований із ДИСПЛЕЄМ і ДСП процесором MP3 USB/SDcard плеєр, FM тюнер
- Функція під'єднання зовнішніх пристроїв через Bluetooth
- Віддалений пульт керування
- Динаміки НЧ секція — 15-дюйм-450 Вт — 4Ом — 75 мм котушка спеціально спроєктований 15 дюйм динамік зі сталевим полегшеним шасі, магнітною системою 60Oz І дифузором із папером найвищої якості
- ВЧсекція-титановий драйвер 80 Вт-8Ом
- Компресійний надійний титановий драйвер із мембраною 44 мм.
- Кросовер — електронний
- Потужність: 500W/1000W(max)
- ВЧ:80W (44mm)
- TITAN COMPRESSION DRIVER
- НЧ:450W-15" woofer
- Опір: 4Ω
- Частотний діапазон: 25Hz-20KHz
- Чутливість (1W/1M): 103dB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 500 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динамік | 15" |
- Ціна: 14 000 ₴

