Комп'ютерна Акустика USB AL-229

Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 001242
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Комп'ютерна акустична система AL-229 – активна 2-смугова полична АС з 2-х колонок з вбудованим програвачем. Колонки мають 5" низькочастотний динамік і 1" твітер. Chigo AL-229 є самостійним музичним центром - вона може програвати файли з USB флешки, карти пам'яті SD, з Bluetooth, є вхід AUX. Потужність системи – 2*30 Вт.
Корпусу колонок виготовлені з МДФ та покриті вініловим шпоном, стінки мають закруглені краї, динаміки прикриті знімними грилями, снижу гумові ніжки. Акустичне оформлення – з фазоінвертором.
У Chigo AL-229 для відтворення низьких і середніх частот використовуються динаміки з паперовими дифузорами розміром 100 мм (4"), для високих – твіттер 25 мм (1"), вбудований підсилювач – цифровий, працює в класі D, потужність підсилювача 40 Вт.
На бічній панелі розташовані кнопки управління плеєром - пауза/відтворення, перемикання треків, перемикання між джерелами сигналу, слоти USB і SD, регулятори гучності, високих і низьких частот. На задній панелі - пара роз'ємів RCA (аудіовхід), роз'єм для підключення другої колонки, кнопка включення, вихід фазоінвертора і кабель живлення.
Технічні характеристики
| Тип | активна акустика полична |
| Кількість колонок | 2 |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Акустичне оформлення | фазоінвертор |
| Діаметр динаміків | бас - 100 мм, твіттер - 25 мм |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Частотна характеристика | 60 Гц - 20 КГц |
| Опір | 4 Ом |
| Чутливість | 86 дБ |
| Магнітне екранування | немає |
| Об'єм | 5,8 л |
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Аудіовхід | 2*RCA |
| Харчування | 220V |
| Параметри підсилювача | |
| Вихідна потужність | 40 Вт (4 Ом, 40 Гц - 18 кГц) |
| Пікова потужність | 50 Вт (4 Ом, 1 кГц, 0.7% КГІ) |
| Частота | 40 Гц - 18 кГц |
| Нелінійні спотворення | <0.3 % |
| Відношення сигнал/шум | >80 dB |
| Поділ каналів | >45 dB |
| Регулятор тембру НЧ | 12dB (при 100 Гц) |
| Особливості | |
| Bluetooth | 4,0 |
| Підтримка форматів звуку | МР3, Wave |
| Підтримка USB | USB накопичувач, SD / MMC карт до 32 Гб |
| Фізичні параметри | |
| Маса,кг | 5.0 кг |
| Габарити, мм | 230*140*210 мм |
| Додатково | |
| Комплектація | AL-229, кабель стерео jack 3,5 - 2*RCA |
Наші телефони
050-711-80-65, 096-707-86-52 viber, 093-710-24-68
Детальніше: https://makros.in.ua/g302124-kolonki-akusticheskie-sistemy?sort=price
| Основні | |
|---|---|
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна потужність | 70 Вт |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустичне оформлення | колонка |
- Ціна: Ціну уточнюйте






