Лазер для вечірок YTSL-02 Лід підсвічування

Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 001188
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Лазерна установка YTSL-02 – невеликий лазер, призначена для використання на дискотеках, клубах, домашніх свята, вечірки, кафе, барах і ресторанах.
Основу пристрою становлять міні-лазери червоного і зеленого спектрів випромінювання, а також ультрафіолетовий діод. Перемикач може знаходитися в трьох положеннях, кожен з яких відповідає за певний режим:
- 1 положення: режим в такт звучної музики;
- 2 положення: автоматичний режим;
- 3 положення: вимикання.
В залежності від Ваших уподобань, можна регулювати швидкість переміщення світлової панелі і безлічі візерунків з різних фігур.
За допомогою штатива проектор може бути розміщений на горизонтальній поверхні. Для монтажу на стелі або стіні передбачена ручка. Завдяки ефективній системі охолодження установка може використовуватися безперервно протягом кількох годин!
Основні можливості і особливості пристрою:
- вбудований мікрофон;
- два режими роботи (програмний автомат і в такт музичному супроводу);
- вбудована система охолодження;
- наявність штативу і ручки;
- компактність.
Технічні характеристики:
| Модель: | YTSL-02 |
| Лід синя підсвітка | синього кольору |
| Джерело живлення: | постійний струм 12 В, 1.5 A |
| Харчування адаптера: | змінний струм 110-240 В, 50/60 Гц |
| Лазерний діод: | зелений 532 нм, червоний 650 нм + ультрафіолетовий діод |
| Потужність лазера: | червоний 100 мВт + зелений 50 мВт |
| Кут сканування: | 360 |
| Температурний режим: | від 5 ºC до +30 ºC |
| Вага: | 900 г |
| Габаритні розміри: | (Д) ― 14 см (Ш) ― 11 см (В) ― 6.8 см |
Комплектація:
- лазерна світломузика Laser Stage Lighting YTSL-02;
- адаптер мережі змінного струму;
- інструкція англійською мовою;
- штатив.
Наші телефони
050-711-80-65, 096-707-86-52 viber, 093-710-24-68
Детальніше: https://makros.in.ua/g10931509-lazera-lazernye-ustanovki?sort=price
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: Ціну уточнюйте



