Гіроборд Smart Balance All Road TaoTao APP 10,5 дюйма Space (космос)

5 769 ₴
- В наявності
- Код: 876520
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Усі хочуть мати найнай-най-найліпше, і, коли приходить час вибирати гіроборд, він не стає винятком. Найбільші колеса, найяскравіший екстер'єр, найкращі ходові можливості — це характеристики Smart Balance All Road (N10s) APP, гіроборд з видатними параметрами.

Сам виробник виділив цю модель, зробивши її дизайн особливим. В його основі — впізнавана форма Smart Balance, яка стала гармонійнішою та плавнішою. Передній контур отримав чорну глянсову вставку, а світлові індикатори — форму півмісяця. Їх сигнали зведені до двох кольорів — зеленого, коли батарея повністю заряджена, а гіродатчики почали працювати, і червоного, коли залишилося 20% від заряду та гіроборд поставлений на блокування.
,
, , ,
, ,
Платформи для ніг втратили свою монолітність, тут це — легкі нековзні смуги, що підкреслюють загальний стиль дошки. Усі елементи ідеально припасовані одна до одної без проміжків і люфтів.

Цю модель цікаво розглядати навіть збоку, оскільки й колеса стали об'єктом дизайну завдяки ковпакам, що складаються з двох елементів — чорного глянсового центру та зовнішньої частини з рельєфними ромбами, виробленої в забарвленні корпусу. Крила тут доходять лише до середини колеса. Шини — надувні, їх вентиль виведений на внутрішню частину колеса, а підкачати їх можна найпростішим велосипедним насосом.
,
, ,
Діаметр коліс — 10,5 дюйма (27 см). Це — найбільші колеса серед гіробордів. І саме їхня наявність робить цю модель позашляховиком. Газон, ґрунтовку, дрібну тротуарну плитку та старий асфальт вона долає, не спричиняючи своєму пілоту великих незручностей. Високий кліренс дає змогу залишити між коліс дрібні калюжі та камінці. Колеса гасять тряску, виконуючи роль амортизаторів. Водночас розширені можливості не дають право нехтувати правилами безпеки — усі складні ділянки дороги треба проходити на зниженій швидкості. Для того, щоб її проконтролювати та навіть обмежити, варто скористатися застосунком TaoTao.
МОБІЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯВстановивши його на свій мобільний пристрій, можна отримувати інформацію не тільки про швидкість, але й про залишку заряду батареї, витрату енергії, температуру та пройдену відстань. У застосунку можна скоригувати чутливість акселератора та чутливість у поворотах, подивитися маршрут проходження, встановити тривалість простою.

ЕЛЕКТРОНИКА
Центр керування поїздками є під ударостійким пластиком корпусу. Там розташовані три плати TaoTao, акумулятор Samsung, гіродатчики та інша електроніка. Мотори по 500 ватів кожен вбудовані безпосередньо в колеса. У центрі конструкції — основа з авіаційного металу, яка приймає вагу пілота.

Позашляховик обладнаний двома парами габаритних вогнів — спереду та ззаду.
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИЗворотний бік корпусу має важливі користувацькі елементи — кнопку вмикання, роз'єм для зарядного пристрою, звукові динаміки. Кнопка трохи поглиблена, щоб уникнути самонатиснення. Колонка в якісній якості відтворює аудіосигнали самого гіроборда та музику через Bluetooth. Причому цей функціонал без перешкод працює разом із мобільним застосунком.
ЗАЩИТА ОТ ПОДДЕЛОКНа перший погляд незвично, що на звороті корпусу стільки наклейок. Але всі вони винятково корисні. Голограма свідчить про те, що перед вами товар оригінального виробництва, який пройшов сертифікацію. Наклейка зі штрих-кодом містить серійний номер моделі, поруч вказані всі її технічні характеристики та адреса виробника. Обов'язкова та інформація про безпеку, що попереджає про те, які дії можуть призвести до травм пілота та несправності гіробленду.
Обслуговується пристрій у сервісних центрах і має річну гарантію.

До гіроборду безплатно додається все необхідне — зарядний пристрій, інструкція українською мовою та сумка-чохол для зберігання і транспортування.

,
ПАКОВАННЯНабір упакований у фірмову коробку, яка так само захищена від пошкоджень під час доставляння ще однією транспортувальною коробкою.
,
Єдиною проблемою може стати питання вибору забарвлення — їх багато, вони різні — глянсові та матові, однотонні та з малюнком. Незалежно від відтінку, всі гіроборди якісно пофарбовані.
, , ,
Гіроборд Smart Balance All Road (N10s) APP має систему самобалансування, яка завжди дає змогу йому тримати стійке положення, допомагаючи у такий спосіб будь-якій людині швидко освоїти цей вид транспорту. Надійний всюдихід дасть можливість з цікавістю провести час на вулиці, абстрагуватися від повсякденних турбот, комп'ютера та телевізора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smart Balance Wheel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth колонка | Так |
| Акумуляторна батарея | літієва батарея samsung 36v/4.4 ah |
| В комплекті | гироборд,сумка-чохол,зарядний пристрій,інструкція українською мовою |
| Вага | 14 кг |
| Вага (кг) | 14 |
| Водонепроникність | ip54 |
| Час зарядки, год | 2 |
| Час повної зарядки | 2 години |
| Габарити | 680x310x310 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 10.5" |
| Додаткові характеристики | bluetooth-колонка, самобаланс, габаритні вогні, мобільний додаток, Комплектація: гироборд, сумка-чохол, зарядний пристрій, інструкція українською мовою |
| Допустима вага людини, кг | 20 |
| Зарядний пристрій | в комплекті |
| Ландшафт | Асфальт, Ґрунтова дорога, Бруківка, Тротуарна плитка, Газон |
| Максимальна рекомендована навантаження | 130 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Максимальна швидкість, км/год | 20 |
| Максимальний пробіг, км | 15-20 |
| Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) | 30° |
| Максимальний кут підйому, градусів | 30 |
| Потужність | 1000 вт (2 x 500 вт) |
| Потужність двигуна | 36v/1000w |
| Особливості | З підтримкою, З функцією самобалансировки, З функцією Bluetooth-колонки |
| Живлення | літієва батарея samsung 36v/4.4 ah |
| Розміри | 680x310x310 |
| Тип | гироборды |
| Колір | космос |
- Ціна: 5 769 ₴









