Гіроборд Smart Balance lambo U6 TaoTao APP 8 дюймів LED Hip-Hop Yellow (хіп-хоп жовтий)

4 599 ₴
- В наявності
- Код: 876532
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Гіроборд Smart Balance lambo U6 (N8) LED APP — пристрій з унікальним дизайном, що нагадує про культовий мультфільм «, Tрансформери»,. Однак ця модель зовсім не мультяшна, а цілком претендує на статус оригінального міського транспорту.

Неможливо не почати огляд із дизайну моделі — її графічний ромбоподібний силует у поєднанні зі сміливими малюнками на корпусі або стильно контрастними однотонними деталями притягують увагу з першого погляду.
, ,
Модель має збільшені колеса діаметром 8 дюймів, а отже, вже не боїться невеликих нерівностей траси, наприклад, тротуарної плитки. Однак трансформер — усе ж ще не всюдихід, не варто ризикувати його справністю і власним здоров'ям на прогулянках у невідповідний сезон або пересіченою місцевістю. Кожне колесо має власний мотор, прихований за ковпаком.

Крила над колесами захищають пілота від дрібних камінців і дорожнього пилу, а за їхнім верхнім контуром спущені світлодіодні стрічки з різнобарвними вогниками. У цій моделі це — єдина підсвітка, позаяк через оригінальний дизайн корпусу довелося поступитися передніми габаритними вогнями.

Ефектні ромби зверху гіроборда — це прогумовані платформи для ніг, під якими приховані чутливі гіродатчики. Вони реагують на зміну центру ваги навіть у зовсім юного пілота. У прорізах між ними вбудовані індикатори, що показують стан заряду акумулятора та роботу режиму балансування. Корпус виготовлений із міцного пластику, якісне забарвлення якого схильне до подряпин під час небезпечних маневрів, але добре захищений від відколів і тріщин.

На зворотному боці корпусу містяться:
- кнопка увімкнення,
- роз'єм для зарядного пристрою,
- вихід динаміка, здатного відтворювати музику через Bluetooth з будь-якого носія,
- пломби та голограми, що підтверджують якість елементів збирання.

Оригінальний товар Smart Balance має такі стикери на звороті гіроборду:
- Голограма, що підтверджує сертифікацію товару,
- Пломби на кріпильних отворах обох боків корпусу,
- Штрих-код із серійним номером моделі,
- Стикер із характеристиками моделі та адресою виробника,
- Запобігає наклейці з нагадуванням про небезпеку, пов'язані з використанням гіроборду.
Електроніка пристрою випущена провідними виробниками — акумулятор Samsung, плати TaoTao. Основна несна конструкція виготовлена з алюмінієвого сплаву.

Особливість цієї моделі — синхронізація з мобільним застосунком TaoTao. Він дає змогу керувати пристроєм і отримувати інформацію про подорож прямо на екрані свого смартфона. У застосунку можна побачити свою швидкість, маршрут і залишок ресурсу акумулятора, налаштувати максимальну швидкість, чутливість акселератора та чутливість на поворотах. Застосунок стабільно працює, зокрема й паралельно з Bluetooth-трансляцією.

Зарядний пристрій входить до комплекту та під'єднується до побутової електромережі. Повністю акумулятор заряджається за кілька годин.
У комплекті надано сумку-чохол. Сумка виготовлена з тканини, що миється. Подовжені ручки, призначені для 12-кілограмового пристрою, зручні для носіння її в руці або на плечі.

,
ПАКОВАННЯВ пакованні обов'язково є інструкція українською мовою. Гіроборд надійно зафіксований у пінопластових формах і поміщений у фірмову коробку з ручкою для перенесення. На пристрій дається гарантія терміном 1 рік із моменту купівлі.
Коробку можна сміливо презентувати в подарунок, оскільки під час транспортування вона захищена від пошкоджень додатковим пакованням.

Гіроборд Smart Balance lambo U6 (N8) LED APP — це розумний та ефектний пристрій для прогулянок, пересування містом та переміщення великими територіями промислових або торгових об'єктів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Smart Balance Wheel |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth колонка | Так |
| Акумуляторна батарея | літієва батарея samsung 36v/4.4 ah |
| В комплекті | гироборд,інструкція українською мовою,сумка-чохол,зарядний пристрій |
| Вага | 12 кг |
| Вага (кг) | 12 |
| Водонепроникність | ip54 |
| Час зарядки, год | 2 |
| Час повної зарядки | 2 години |
| Габарити | 600x230x230 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр коліс | 8" |
| Додаткові характеристики | bluetooth-колонка, самобаланс, габаритні вогні, led-фари, мобільний додаток, Комплектація: гироборд, сумка-чохол, зарядний пристрій, інструкція українською мовою |
| Допустима вага людини, кг | 20 |
| Зарядний пристрій | в комплекті |
| Ландшафт | Асфальт, Ґрунтова дорога, Тротуарна плитка |
| Максимальна рекомендована навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | до 15 км/год |
| Максимальна швидкість, км/год | 15 |
| Максимальний пробіг, км | 15-20 |
| Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) | 25° |
| Максимальний кут підйому, градусів | 25 |
| Потужність | 700 вт (2 x 350 вт) |
| Потужність двигуна | 36v/700w |
| Особливості | З підтримкою, З функцією самобалансировки, З функцією Bluetooth-колонки |
| Живлення | літієва батарея samsung 36v/4.4 ah |
| Розміри | 600x230x230 |
| Тип | гироборды |
| Колір | графіті |
- Ціна: 4 599 ₴







