Стіл розкладний Naturehike NH20JJ020,1680D Oxford / алюміній, Розмір L, чорний

1 680 ₴
- В наявності
- Код: 6927595763421
+380 (93) 710-24-68
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NatureHike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 950 г |
| Висота | 52 см мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина | 75 см |
| Матеріал | тканинна Оксфорд 1680D |
| Розмір | 75х55х52 см |
| Тип | Меблі |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Ширина | 55 см |
- Ціна: 1 680 ₴






