Акумулятор ORBUS 12 V 1.3 AH

370 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3277
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Батарея до ДБЖ ORBUS 12 В 1.3 А·год
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, завдяки їй, обладнання й далі працює у разі вимкненої електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають жодного обслуговування.
Батарея до ДБЖ ORBUS 12 V 1.3 AH — це олив'яно-кислотна батарея з номінальною напругою 12 В і ємністю 1.3 А·год. Також ця батарея характеризується низьким рівням саморозряджання. Призначення: джерела безперебійного живлення, централі, охоронні сигналізації.
Додаткові характеристики: електроліт має гелевий стан, не боїться нахилу та перевороту. Залежно від функціонування ДБЖ, акумуляторні батареї ДБЖ ORBUS 12V 1.3AH за потреби автоматично заряджаються в будь-який час, коли джерело під'єднане до мережі.
| Напруга | 12 В |
| Місткість | 1.3 А·год |
| Призначення | для ДБЖ |
| Розмір | 98x45x52 мм |
| Вага | 0.58 кг |
Наші телефони 050-711-80-65 viber, 096-707-86-52, 093-710-24-68
Докладніше: https://makros.in.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Ємність акумулятору | 1.3 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Струм заряду | 13.5 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 370 ₴

