Інвертор чистою синусоїдою KEMOT PRO 700 inverter

19 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 003086
+380 (93) 710-24-68
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор KEMOT PRO-700 з номінальною вихідною потужністю 700 Вт, завдяки своїм широким функціональним можливостям, дає змогу взаємодіяти з фотоелектричними модулями та електричною мережею. Прямий вхід на сонячні батареї змушує пристрій використовувати сонячну енергію для живлення приймачів, під'єднаних до наявної електричної мережі. Пристрій також підходить для живлення електрообладнання, що вимагає змінної напруги 230 В, і як аварійне джерело забезпечить безперебійну роботу пристроїв, що вимагають постійного живлення, наприклад, електрообладнання. насоси центрального опалення або системи сигналізації та моніторингу. Перетворювач KEMOT PRO-700 має міцний корпус, обладнаний кронштейном, що дає змогу повісити його на стіну, наприклад, на стіну. в котельній або електрощиті.
Специфікація
Потужність: 700 Вт Напруга батареї: 12 В постійного струму Режим роботи: PV (фотоелектричний пріоритет) / AC (прикраше змінного струму) Діапазон вхідної напруги: 12–50 В постійного струму Максимум. струм заряду: 20 А (відносно під'єднаного фотоелемента) Максимум. ефективність перетворення: 98% Діапазон вхідної напруги: 200 В змінного струму ~ 275 В змінного струму Діапазон вхідних частот: 45-65 Гц Діапазон вихідної напруги: 215 В змінного струму ~ 245 В змінного струму Вхідний коефіцієнт потужності (перемінний/постійний струм): 98% ККД: мережевий режим >=96% Ток заряда: 10 А Вихід інвертора: Вихідна напруга інвертора: 230 В +/- 3% Вихідна частота: 50 Гц/60 Гц +/- 0,3 Гц Вихідний коефіцієнт потужності> = 0,8 Спотворення форми сигналу: лінійне навантаження = <3% Час перемикання PV-AC: типове значення 4 мс, макс. 6 мс ККД: Інверторний режим> = 80% Перевантаження інвертора: 110%-130% вимкнення через 30 с, 130%-150% вимкнення через 3 с Коротке замикання: система автоматично вимикається. Температура довкілля: 0 ~ 40oC Вологість довкілля: 10% ~ 90% Шум = <50 дБ Вага: 8,05 кг Розміри: 33,5x32x18 см.Докладніше: https://makros.in.ua/p570015962-akkumulyator-battery-gel.html
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Jarrett Bay |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Емкість акумулятора | 100 А / г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумулятор |
| Напруга | 12 |
- Ціна: 19 000 ₴



