Перетворювач напруги UKC AR-4000M

3 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3024
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Перетворювач (інвертор) UKC 12V-220V AR 4000W постійного струму в змінний струм 220 В/50 Гц можна використовувати для заряджання та роботи: ноутбуків, відеокамер, телефонів, всілякої аудіо- та відеотехніки та інших електроприладів.
Інвертор UKC AR 4000W призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дозволяється приєднувати навантаження до 4000 Вт із піковою потужністю 8000W. Корпус виготовлений з алюмінію, з тильного боку є 2 вентилятори для охолодження. У передній частині перетворювача UKC AR 4000W розміщені: кнопка вмик./вимик., вихід USB з напругою 5 В, розетка та світлові індикатори режимів роботи. Перетворювач, можливо, під'єднати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Характеристики:
• Напруга на виході: 220 В
• Максимальна потужність: 4000 Вт
• Пікова потужність: 8000 Вт
• Частота на виході: 50/60 Hz
• Форма вихідного сигналу — східчаста апроксимація синусоїди
• КПД 88%
• Температура довкілля під час роботи: -10...+40С
• Температура та вологість зберігання: -20...+55С, 10%-95%RH
• Робоча вологість: 20%-90%RH (без конденсату)
• Температурний захист
• Охолодження вентилятором
• Захист від короткого замикання
• Захист від перевантаження
• 2 кулери охолодження
• Звуковий сигнал за низької вхідної напруги
• Роз'єм USB на виході
• Вимикання за низької вхідної та вихідної напруги
• Вага: 1,75 кг
• Розмір: 28 x 15 x 7 см
Комплектація:
- Інвертор
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.5 кг |
| Основні атрибути | |
| Виробник | UKC |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
- Ціна: 3 500 ₴




