Підсилювач UKC SN-302BT 5-канальний

1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 002309
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Підсилювач звуку UKC SN-302BT — інтегральний стереопідсилювач із виходами на 5 колонок, з Bluetooth, USB, FM приймачем і з Караоке. Підсилювач має виходи на 2 фронтальні колонки, 2 тилові та на 1 центральну. Відтворює звук каналом Bluetooth, з USB накопичувачів, з SD-карт і з зовнішніх джерел (телефон, ТБ-приставка, комп'ютер, телевізор). Вихідна потужність — 100 Вт на канал за 4-хвового навантаження. Живлення підсилювача — 220V, є пульт ДК.
Корпус UKC SN-302BT зроблений із матового металу, фронтальна панель — пластик. У лівій частині лицьової панелі розміщені загальний регулятор гучності мікрофонів «Mic Vol» з підсвіткою, 2 мікрофонні входи jack 6.3 мм і кнопка вмикання «Power». У центрі — світлодіодний 4-розрядний дисплей вбудованого програвача та кнопки керування відтворенням, тут само регулятори тембрів НЧ і ВЧ «Treble та Bass», регулятор стереобалансу «Balance» і регулятор накладення еха «Echo». У правій частині містяться роз'єми USB і SD/MMC і поворотний регулятор гучності звуку «Music Vol» з підсвіткою.
Комутація на задній панелі складається з 3 аналогових входів — 2 "Tuner" і 1-го "DVD", роз'єми 2*RCA. Для приєднання акустики фронтальних каналів передбачені гвинтові затискачі (можна під'єднувати обгортованим дротом або роз'єм типу «банан»), для тилових і центральних каналів — пружинні клеми. Також ззаду розміщена телескопічна антена та вбудований мережевий шнур 220V.
Підсилювач UKC SN-302BT — стереофонічний, на тилові канали надсилається той самий сигнал, що й на фронтальні, без оброблення, на центральний канал надсилається лівий канал, оброблений для голосового діапазону. Підсилювач може відтворюватися від зовнішніх аналогових джерел, з USB-накопичувачем (до комп'ютера через USB під'єднувати не можна) з карт пам'яті SD, через Bluetooth, є радіо FM 87.5-108 МГц. Звук із мікрофона накладається на звук із будь-якого джерела, який у цей час відтворюється. Працює в класі B.
Підсилювач для своїх розмірів важкий, зроблений добротно, корпус — метал, ніде нема чого не хитається, регулятори гучності та тембрів ходять плавно, не люфтять, кнопки натискаються м'яко. Підсилювач потужності зроблений на транзиссторах.
Короткі характеристики
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість каналів | 5 |
| Живлення | 220V |
| Опір | 4-16 Вт |
| Частота | 30-20000 Гц |
| Bluetooth | 4,0 |
| Радіо | FM 87.5-108 МГц |
| Розміри | 260*210*80 мм |
| Вага | 2,9 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Наші телефони (096) 707-86-52, (050) 711-80-65-viber, (093) 710-24-68
Докладніше: https://makros.in.ua/g1071481-usilitel-moschnosti-zvuka?sort=price
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Пікова потужність | 200 Вт/канал |
| Кількість стереовходів RCA | 2 |
| Регулювання | Регулювання НЧ, Регулювання ВЧ, Регулювання балансу |
| Входи | USB |
| Виходи | На навушники, Передпідсилювача Pre-Amp (прямий), Тригерний |
| Стан | Новий |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | FM-приймач, FM-радіо, USB-роз'єм, Бездротовий пульт ДУ, Інформаційний дисплей, Пульт дистанційного керування, Еквалайзер |
- Ціна: 1 100 ₴


