Цифровий переносний радіоприймач Tecsun D3

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 002200
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Цифровий переносний радіоприймач Tecsun D3 призначений для повсякденного використання в стаціонарних або похідних умовах. Завдяки малим розмірам і акумуляторному живленню, його можна завжди брати із собою. Апарат чудово приймає радіомовлення в розширеному діапазоні. Потужний три-ватний динамік гарантує високу гучність і чудову якість звуку. Вбудований mp3 плеєр забезпечує відтворення музичних файлів, записаних на карту пам'яті micro-SD, для під'єднання якої є спеціальний слот.
Переносний радіоприймач Tecsun D3 дуже простий і зручний у використанні. Вимикач живлення OFF і, він же, перемикач режиму роботи MP3/FM розміщений на верхній планці пристрою. Гучномовець встановлений із лівого боку передньої панелі і займає майже дві третини її. У правій частині фронтової панелі зверху розташований цифровий дисплей, що показує частоту приймання або час відтворення mp3 файлу. Під дисплеєм містяться кнопки керування, розташовані на чималій відстані одна від одної, щоб випадково не натиснути неправильну кнопку, навіть працюючи в рукавичках. Ці кнопки вибирають режим роботи апарата, містять автопошук радіостанцій, переходять до наступної або попередньої станції, а також повністю керують mp3 програвачем. Під клавішами керування містяться десять цифрових кнопок для безпосереднього переходу за номером радіостанції або файлу.
Режим легкого настроювання Easy Tuning Mode — фірмове розроблення компанії Tecsun — дає змогу виявити й запам'ятати всі станції простим натисканням на кнопку ETM. Для якісного приймання ФМ радіостанцій необхідно висунути вбудовану телескопічну антену. Однак, радіоприймач Tecsun D3 добре приймає потужні FM-станції й на складену антену. Для приема в стерео-режиме необхідно під'єднати навушники в гніздо на правій бічній панелі. Під цим гніздом розміщений регулятор гучності, а нижче нього — роз'єм мініUSB, у який вмикається джерело живлення 5 В для заряджання встановленого в апарат акумулятора.
Переваги цифрового переносного радіоприймача Tecsun D3
Переносний радіоприймач Tecsun D3 має такі переваги:
- Цифровий синтезатор частоти.
- Використання мікро-SD карт.
- Режим зовнішнього накопичувача.
- Функція легкого настроювання.
- Вбудований MP3 плеєр.
- Малые габарити.
- Невеликий вага.
- Цифровий синтезатор частоти радіоприймача Tecsun D3 гарантує точність і стабільність частоти приймання.
- Мікро-SD карта, встановлена в пристрій, може не тільки використовуватися для mp3 плеєра, але й як зовнішній накопичувач.
- Для використання Tecsun D3 як зовнішній накопичувач для смартфона або комп'ютера необхідно встановити microSD карту та під'єднатися через USB-порт.
- Функція легкого настроювання Easy Tuning Mode дає змогу записати в оперативну пам'ять приймача частоти всіх FM радіостанцій буквально в один дотик ETM-кнопки.
- Вбудований MP3 плеєр відтворює файли, записані на microSD карту.
- Як і належить переносному радіоприймачу, Tecsun D3 має дуже малі габарити: 12,8 x 7,4 x 2,1 см. Це дає змогу завжди носити його із собою.
- Невелика вага пристрою не обтяжить Вас, лише 170 грамів.
Особливості радіоприймача з розширеним ФМ діапазоном Tecsun D3
Особливостями радіоприймача Tecsun D3 є такі можливості:
- Розширений діапазон ФМ.
- Плавне регулювання гучності.
- Комплектний акумулятор.
- Стерео-режим приема.
- Телескопічна антена.
- Розширений ФМ діапазон радіоприймача Tecsun D3 дає змогу приймати радіомовні станції як у вітчизняного діапазону УКВ (65-74 МГц), так і в закордонному FM (88 — 108 МГц), а також японській ділянці 75-90 МГц.
- На відміну від більшості цифрових радіоприймачів, у яких вибір гучності ведеться кнопками або валкодером ступенево, у цій моделі встановлений потенціометр для найбільш плавного регулювання.
- Комплектний літій-іонний акумулятор BL-5C 3,7 В має ємність 1000 мА·год. Заряджається він через роз'єм mini-USB, у який під'єднується звичайний зарядний пристрій від стільникових телефонів 5 В 500 мА. Акумулятор встановлюється в спеціальний відсік на задній панелі.
- Власна телескопічна антена, також встановлена на задній панелі у верхній її частині, для приймання слабких радіостанцій висувається на повну довжину.
- Для використання стереорежиму приймання радіостанцій необхідно використовувати навушники, що під'єднуються в гніздо над регулятором гучності радіоприймача Tecsun D3.
Технічні характеристики радіоприймача з акумулятором Tecsun D3
| Технічна характеристика | Значення |
|---|---|
| Чутливість радіоприймача | ≤3 мкВ |
| Диапазон частот радиоприема | 64 - 108 МГц |
| Потужність динаміка | 3 Ватів |
| Діаметр гучномовця | 40 мм |
| Опір динаміка | 4 Ом |
| Звуковий частотний діапазон | 18 - 8000 Гц |
| Акумулятор | Літій-іонний, 3.7 В |
| Тип акумуляторної батареї | BL-5C |
| Ємність акумулятора | 1000 мАч |
| Інтерфейс живлення | мини USB |
| Підтримуваний тип карт пам'яті | TF/micro-SD |
| Допустимий обсяг карт пам'яті | 8 ГБ |
| Габарити | 128x74x21 мм |
| Вага радіоприймача Tecsun D3 | 170 г |
Поради щодо застосування цифрового переносного FM радіоприймача Tecsun D3
Цифровий переносний радіоприймач Tecsun D3 радимо застосовувати для приймання FM радіостанцій у зоні впевненого мовлення, а також для прослуховування музичних MP3 файлів, записаних на карту пам'яті microSD. Ця модель має невеликі розміри для портативного використання і мала вага. Tecsun D3 можна використовувати вдома, на роботі, на дачі, під час виїзду на природу. Потужний динамік забезпечить гучний якісний звук і на відкритому просторі. За потреби ця модель може слугувати і зовнішнім накопичувачем для ноутбука або смартфона.
Радимо познайомитися з повним каталогом радіоприймачів для вибору найкращої моделі.
Купити Tecsun D3 за найвигіднішою ціною з доставлянням у ваше місто можна в нашому інтернет-магазині "Вольта".
Комплектація Tecsun D3 black
- радіоприймач Tecsun D3
- акумулятор BL-5C
- USB кабель
продаж радіо в Києві Докладніше: https://makros.in.ua/g304600-radiopriemnik-usb-cardreader
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecsun |
| Тюнер | Цифровий |
| Особливості | USB-роз'єм, Дисплей |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Приймач |
- Ціна: 880 ₴



