Лед вивіска ВІДЧИНЕНО 55х33см

750 ₴
- Нет в наличии
- Код: 002084
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Рекламна вивіска ВІДЧИНЕНО на магазин, кафе, ресторан та навіть на кав'ярню. 55х33см
Відчинено Написано 2-ми світлодіодами і по всьому периметру горять сині світлодіоди, для залучення уваги! Розмір 55см на 33см
Світлодіодні вивіски використовуються різними комерційними структурами для залучення уваги або для донесення інформації. В основному їх розташовують на фасадній частині будівлі. Світлодіодні вивіски виконані з чорного пластику або оргскла з вбудованими світлодіодами. Харчування сведотіодов здійснюється від мережі змінного струму 220 вольт. З світлодіодів, частіше різного кольору, викладено певне слово (наприклад, "Відкрито") або знак. Різнобарвні світлодіоди створюють яскраву і барвисту картинку, яка переливається різними кольорами і блимає. Світлодіодні вивіски? це хороший варіант залучити клієнтів при мінімальних витратах. Світлодіодні вивіски яскраві, добре помітні на великій відстані в будь-яку погоду і час доби. Відмінною особливістю світлодіодів є великий термін служби і дуже низьке енергоспоживання. Також вони не бояться високих температур і морозів.
Характеристики вивіски відчинено:
Разміри: 550 х 330 мм;
Робота від мережі 220 В.
Вага вивіски 0.8кг
- +380 (96) 707-86-52
- +380 (50) 711-80-65
- +380 (93) 710-24-68
Подробнее: https://makros.in.ua/g2071564-reklamnye-vyveski-beguschaya
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Europa |
| Тип вывода информации | Полноцветный с анимацией |
| Применение | Внутри помещения |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Потребляемая мощность | 0.005 кВт |
| Вид | Электронное табло |
| Размеры | |
| Высота | 330 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Вес | 0.8 кг |
| Толщина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | красный и синий |
- Цена: 750 ₴


