Підсилювач для акустики UKC PA-325BT

1 580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001963
- +380 (50) 711-80-65Viber, WhatsApp
- +380 (96) 707-86-52
Підсилювач звуку UKC PA-325BT — інтегральний підсилювач із Bluetooth, FM-приймачем і з Караоке. Підсилювач має виходи на 2 фронтальні канали та 2 виходи на трансляційну лінію 70-100вольт. Відтворює звук через Bluetooth, з USB-накопичувачів, з SD-карт і з зовнішніх джерел. У UKC PA-325BT вбудована функція трансляційного підсилювача. Підсилювач розвиває вихідну потужність 100 Вт на канал за навантаження 4 Ом. Працює підсилювач від мережі 220V або від 12V.
UKC PA-325BT може застосовуватися як трансляційний підсилювач. Для цього в нього на задній панелі розміщені 2 виходи на динаміки на 70V і 110 V (impendance matching output). Трансляційні підсилювачі призначені для передавання сигналу дротовими лініями на великі відстані, до кількох сотень метрів, до таких ліній можна під'єднувати багато малопотужних динаміків. Основна особливість трансляційних систем — це використання в підсилювачі сполучного трансформатора, який видає в лінію сигнал із рівнем 110V або 70V, а й динаміки, під'єднані до таких ліній, мають мати знижувальний трансформатор і мати Відповідно вхідна напруга 70 або 110V. Звичайна акустика працює на 20 V, тому до клеметів impendance matching output звичайні колонки під'єднувати не можна.
Корпус UKC PA-325BT і фронтальна панель зроблені з чорного металу. У лівій частині лицьової панелі розташовані 4 мікрофонних входи jack 6.3 мм і регулятори для них — поворотні регулятори гучності, тембрів ВЧ, СЧ і НЧ, регулятори иху, повтору та затримки. Нижче містяться регулятори відтворення — гучність, тембра НЧ і ВЧ і регулятор стереобалансу. Поруч із ними кнопка селектора входів USB/AUX і кнопка вимкнення мікрофонів. У правій частині підсилювача є стрілковий індикатор потужності, кнопки керування відтворенням, екран вбудованого програвача та роз'єми для програвання з USB-накопичувачів і SD/MMC карт пам'яті.
Комутація на задній панелі складається з 2 аналогових входів (A і B), роз'єми 2*RCA. Для приєднання акустики фронтальних каналів передбачені гвинтові затискачі (можна під'єднувати дротом або роз'єм типу «банан»), трансляційна лінія під'єднується також гвинтовими затискачами, є 2 затискачі для під'єднання від 12V. Також ззаду є телескопічна антена та вбудований мережевий кабель 220V.
Усередині підсилювач зроблений якісно, всі шлейфи укладені, плати посилення рознесені від плат керування й програвача та відокремлені від них великим радіатором охолодження, для живлення підсилювача використовується 2 трансформатори, один для посилення звичайної акустики та один для трансляційної лінії.
Підсилювач відтворює з вбудованого плеєра файли MP3 і Wav з USB накопичувачів — з флешок або зовнішніх жорстких дисків (до комп'ютера через USB під'єднувати не можна), з SD карт пам'яті та від зовнішнього джерела, радіо FM 87.5-108 МГц, Можливість бездротового під'єднання до підсилювача через Bluetooth дає змогу використовувати з ним мобільні телефони, планшети та ноутбуки, відпадає потреба в кабелях для передавання аудіосигналу. Звук із мікрофона накладається на звук із будь-якого джерела, який у цей час відтворюється.
Підсилювач UKC PA-325BT призначений для озвучування приміщень 20-40 м2, може під'єднуватися до автомобільної мережі. Підсилювач працює в класі B, може розкачати колонки до 90 Вт, справляється з радянською акустикою типу S-90 і їхніми аналогами. Рекомендована акустика — 40-90 Вт, 4-8 Ом, чутливістю >86 дБ.
Технічні характеристики
| Тип | інтегральний стереопідсилювач |
| Кількість каналів | 2 |
| Блок живлення | вбудований |
| Схемотехніка | напівпровідниковий |
| Karaoke | є |
| Інтерфейси | |
|---|---|
| Входи | 2 audio input 2*RCA, 4 jаck 6.3 мм |
| Роз'єми для акустики | гвинтові затискачі |
| Живлення | 220V, 12V 5A |
| Параметри | |
| Вихідна потужність DIN | 150 Вт (4 Ом, 1 кГц 1 % THD) |
| Макс/ потужність RMS | 300 Вт (4 Ом, 1 кГц, 10% THD) |
| Опір навантаження | 4-8 Ом |
| Частота | 20 Гц - 20 кГц |
| Коефіцієнт гармонік | <0.02% (20Гц-20кГц) |
| Співвідношення сигнал/шум | >92 dB |
| Регулятор тембра ВЧ | 15dB (при 10 кГц) |
| Регулятор тембра НЧ | 15dB (при 100 Гц) |
| Особливості | |
| Підтримувані формати | MP3, Wave |
| Bluetooth | 4,0 |
| Еквалайзер | 5 попередньо встановлених пресетів |
| Трансляційна лінія | 70V, 110V |
| Підтримка USB | флешнакопичувач, SD/MMC карт до 32 Гб |
| Радіо | FM 87.5-108 МГц |
| Фізичні параметри | |
| Маса, кг | 3.9 кг |
| Габарити, мм | 300*240*100 мм |
| Додатково | |
| Комплектація | PA-325BT, пульт ДК |
Наші телефони (096) 707-86-52, (050) 711-80-65-viber, (093) 710-24-68
Докладніше: https://makros.in.ua/g1071481-usilitel-moschnosti-zvuka?sort=price
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Кількість каналів | 3 |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Пікова потужність | 300 Вт/канал |
| Кількість стереовходів RCA | 1 |
| Регулювання | Регулювання НЧ, Регулювання ВЧ, Регулювання балансу, Регулювання вхідної чутливості |
| Особливості | Підключення додаткової АС |
| Входи | USB, Балансний цифровий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 580 ₴




